Ruszyły zapisy na Archidiecezjalne Studium Rodziny 2022/2023

Wraz z nowy rokiem katechetycznym i akademickim pragniemy rozpocząć przygotowanie nowych kadr dla Duszpasterstwa Rodzin. Tym razem przygotowanie to będzie odbywać się w ramach Archidiecezjalnego Studium Rodziny. Skierowane jest ono do osób, które chcą zaangażować się w duszpasterskie działania na rzecz narzeczonych, małżeństw i rodzin, zarówno na szczeblu diecezjalnym (w ramach działań Duszpasterstwa Rodzin), jak i w pracy parafialnej, pomagając proboszczom w pracy duszpasterskiej z małżonkami. Studium Rodziny otwarte jest również dla osób, szukających osobistego pogłębienia swojej wiedzy i formacji małżeńskiej.

Przewidujemy, że zajęcia Studium Rodziny będą się odbywały od października br., co drugą sobotę, aż do czerwca – 2 semestry. Koszt jednego semestru to 400,00 zł. Zapisy i więcej informacji:
>>> TUTAJ <<<

Na Studium Rodziny mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie do 55 roku życia, minimum z wykształceniem średnim, zarówno samotne jak i żyjące w małżeństwie, w przypadku narzeczonych zakończony cykl Studium Rodziny uznawany jest za pełne przygotowanie do zawarcia Sakramentu Małżeństwa.