Miejscowość | Parafia pw. | Terminy | Zapisy | Dodatkowe informacje |
Bojanowo | Najświętszego Serca Jezusa |
II wtorek miesiąca godz. 19:00 |
LINK | miejsce: salka Poradni Rodzinnej na probostwie |
Borówiec | Matki Bożej Królowej Rodzin |
czwartek po Mszy Świętej o godz. 19:00 |
Spotkanie umawiane telefonicznie 606 879 671 |
– |
Czarnków | Chrystusa Króla Najwyższego Kapłana |
I poniedziałek każdego miesiąca godz. 17:00 |
zapisy na pierwszym spotkaniu | telefon 608 239 451 |
Czarnków | św. Marii Magdaleny |
I poniedziałek miesiąca – I spotkanie godz. 16.00-18.00 IV piątek miesiąca – II spotkanie godz. 16.00-18.00 |
zapisy na pierwszym spotkaniu | telefon 503 051 560 |
Dąbrówka | św. Urszuli Leduchowskiej |
II środa miesiąca godz. 19:30 |
wszelkie informacje na stronie | www.poradniazyciarodzinnego.pl |
Jutrosin | św. Elżbiety | terminy spotkań uzgadniane telefonicznie | 668 188 269 | – |
Kębłowo | św. Bartłomieja |
soboty godz. 18:00, |
wymagane zapisy telefoniczne 608 392 388 |
– |
Konarzewo | św. Marcina i św. Piotra w Okowach |
wybrane soboty godz. 14:00 |
wszelkie informacje na stronie |
www.poradniazycierodzinnego.pl |
Kościan | Wniebowzięcia NMP | III środa miesiąca |
wymagane zapisy telefoniczne 785 075 164 |
miejsce: salka przy biurze parafialnym |
Koziegłowy | św. Brata Alberta |
I poniedziałek miesiąca godz. 19:00 |
– | miejsce: biuro parafialne |
Leszno | św. Krzyża | wszelkie informacje na stronie | www.cfr-leszno.pl | – |
Luboń | św. Barbary |
czwartek godz. 17:45 |
niezbęden zapisy telefoniczne 692 752 758 |
– |
Nowy Tomyśl | NMP Nieustającej Pomocy |
Cykl I 04.03.2024 – I spotkanie 06.05.2024 – II spotkanie III spotkanie indywidualne Cykl II 24.06.2024 – II spotkanie III spotkanie indywidualne Cykl III 07.10.2024 – I spotkanie 18.11.2024 – II spotkanie III spotkanie indywidualne Cykl IV 02.12.2024 – I spotkanie 13.01.2025 – II spotkanie III spotkanie indywidualne |
wcześniejsza rejestracja telefoniczna 604 400 469 p. Anna Prałat |
miejsce: salka parafialna |
Oborniki | NMP Wniebowziętej |
I i II sobota miesiąca godz. 17.00 III i IV czwartek miesiąca godz. 19:30 |
informacje pod nr telefonu 607 387835 |
LINK |
Obra | św. Jakuba |
I i II poniedziałek miesiąca godz. 18:00 |
wymagane zapisy telefoniczne 660 069 286 |
– |
Opalenica | św. Mateusza |
Cykl I 28.02.2024 – I spotkanie 20.03.2024 – II spotkanie III spotkanie indywidualne Cykl II 3.07.2024 – I spotkanie 24.07.2024 – II spotkanie III spotkanie indywidualne Cykl III 25.09.2024 – I spotkanie 23.10.2024 – II spotkanie III spotkanie indywidualne |
rejestracja telefoniczna 785 075 164 lub mailowa
|
miejsce: salka parafialna |
Pniewy | św. Wawrzyńca |
I i II środa miesiąca (w sierpniu poradnia jest nieczynna) godz. 19:00 |
zapisy na miejscu | miejsce: salka katechetyczna |
Przemęt | św. Jana Chrzciciela |
III i IV piątek miesiąca godz. 17:30-19:30 |
zgłoszenia u ks. proboszcza | – |
Rawicz | Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP | – | LINK | – |
Rawicz | św. Andrzeja Boboli | – | LINK | miejsce: salka – Poradnia Rodzinna |
Rokietnica | Chrystusa Króla |
– |
LINK | – |
Rydzyna | św. Stanisława biskupa |
ostatni poniedziałek miesiąca godz. 18.00 |
– | miejsce: salka na probostwie |
Skórzewo | św. Marcina i św. Wincentego Męczennika |
II środa miesiąca godz. 19:00 |
– | – |
Stęszew | Świętej Trójcy | Cykl spotkań rozpoczyna się po wiosennym i jesiennym cyklu katechez. | tel. 600 429 888 | miejsce: salka parafialna |
Szamotuły | Bazylika Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Bp |
– |
LINK | – |
Śmigiel | NMP Wniebowziętej |
Cykl jesienny I, II, III, IV niedziela września godz. 15:30 Cykl wiosenny I, II, III, IV Wielkiego Postu godz. 15:30 |
zapisy w biurze parafialnym | – |
Śrem | Ducha Świętego |
piątki godz. 16.00 |
– | miejsce: salka przy kościele Mądrości Bożej |
Środa Wlkp. | Wniebowzięcia NMP | LINK | 728 812 350 | miejsce: salka przy kościele |
Świerczyna | św. Łukasza Ewangelisty |
II czwartek miesiąca godz. 17:00 |
– | miejsce: pomieszczenia w Domu Parafialny |
Wolsztyn | NMP Niepokalanie Poczętej |
piątki godz. 17:00 (OPRÓCZ pierwszych piątków miesiąca) |
– | miejsce: Dom Katolicki |
Wronki | św. Urszuli Ledóchowskiej | wtorki po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym | 696 584 874 | – |
Zaniemyśl | Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Wawrzyńca |
II niedziela miesiąca godz. 12:00 |
Niezbędny kontakt telefoniczny 608 561 191 |
|
Zbąszyń | NMP Wniebowziętej |
20 kwietnia 2024 godz. 19:00 |
tel. 668821922 |
miejsce: Dom Katolicki na terenie parafii |